0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Обвинителен предлог за гостиварец поради пуштање во оптек лажни пари

Основното јавно обвинителство Гостивар поднесе Обвинителен предлог против 55-годишен гостиварец, поради пуштање во оптек лажни пари, информираат од Основното јавно обвинителство - Скопје.

Back to top button
Close
Close