0_Македонија.ПорталПолитикаХроника

Обвинетите во случајот ,,Моќник” го отфрлија обвинението и се изјаснија за невини

Обвинетите во случајот ,,Моќник" не го прифаќат обвинението поднесно против нив и не се чуствуват виновни за кривичните дела кој им се стават на товар.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close