BotëBotë.PortalSvet.Slajder

OBSH: Mutacioni britanik i koronavirusit i pranishëm në 70 vende

Numri i vendeve dhe territoreve ku është i pranishëm mutacioni i ri i koronavirusit i zbuluar në Britaninë e Madhe është rritur në 70, përkatësisht për dhjetë vende më shumë se më 12 janar, kumtoi sot Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH).

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close