0_Македонија.ПорталПолитика

Обраќање на претседателот на СДСМ Зоран Заев на граѓанската трибина на коалицијата  „Можеме“(во живо)

Обраќање на претседателот на СДСМ Зоран Заев на граѓанската трибина на коалицијата  „Можеме“ во Струмица.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close