0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталЛинк во живоПолитика

Обраќање на премиерот Заев на доделувањето грантови од програмата „Рурална жена“ (во живо)

Премиерот Зоран Заев ќе се обрати на настан по повод доделувањето на грантовите од програмата „Рурална жена“.

Скопје, 7 мај 2021 (МИА) – Премиерот Зоран Заев ќе се обрати на настан по повод доделувањето на грантовите од програмата „Рурална жена“.

 

Back to top button
Close
Close