Општински вестиСкопје

Обновена улицата „Благоја Стефковски“ во Гази Баба

Со ноќното бележење на улицата „Благоја Стефковски“ во Општина Гази Баба цел месец пред предвидениот рок завршија градежни работи за обнова на нејзиниот коловоз.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close