Временска прогноза

Облачно, попладне дожд и снег на повисоките места

Времето денеска ќе биде променливо облачно.Утринската температура ќе се движи од минус седум до нула степени, а дневната од седум до 14 степени.  

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close