0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерОпштество

Обезбедени вакцини за новинари и медиумски работници

Здружението на новинари на Македонија (ЗНМ) и Самостојниот синдикат на новинари и медиумски работници (ССНМ) во координација со Министерството за здравство во наредните денови ќе организира вакцинација против Ковид-19 за новинари и медиумски работници.

Back to top button
Close
Close