БалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Обединета опозиција на Србија: Новата влада нема легитимитет, бараме нови слободни избори

Денешниот избор на Владата настаната врз основа на лажни избори не и дава ниту легалност ниту легитимитет, оцени Обединетата опозиција на Србија (УОПС) истакнувајќи дека барала и бара нови избори, но слободни и фер, со слободни медиуми

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close