Kultura.SlajderКултураКултура.Портал

Објавени дигитални верзии на „Кинотечен месечник“ од 1977 до 1987 година

Кинотеката на нејзиниот сајт „www.kinoteka.mk“ деновиве ги објави дигиталните верзии на изданијата „Кинотечен месечник“, кои излегуваа од 1977 до 1987 година.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close