0_Web_Насловна-слајдерSvet.SlajderЕвропа.ПорталСвет

Објавен Договорот за Брегзит

Европската Унија и Велика Британија денеска го објавија Договорот со кој се уредуваат трговската и другите видови на соработка од 1 јануари 2021 година

Back to top button
Close
Close