0_МИА Истражува.ПорталИзбраноМИА Истражува

Џо Дитмар: Споделувањето спомени за бегството од 9/11 е „моја терапија“

Татко на четири деца, тогаш 44, кој беше на состанок на осигурителите во просторија без прозорци во јужната кула на СТЦ кобниот ден, својот живот го должи на одлуките што ги донесе во дел од секунда.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close