0_Спорт.ПорталСпорт.СлајдерФудбал

Нуно го напушта Вулверхемптон

Англискиот прволигаш Вулверхемптон соопшти денеска дека тренерот Нуно Еспирито Санто го напушта клубот на крајот од сезоната од која преостанува да се одигра уште последното коло

Back to top button
Close
Close