BallkanBallkan.PortalSvet.Slajder

Numra të rinj rekord të të infektuarve të rinj në Serbi, BeH dhe Slloveni

Në 24 orët e fundit, në Serbi janë regjistruar 757 raste të reja të të infejtuarve me koronavirusin e ri, që është numër më i madh për një ditë nga fillimi i pandemisë. Në këtë interval kohor kanë vdekur tre persona.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close