0_МИА Истражува.ПорталИзбрано

„Нула ковид“ во Европа: Идеал или илузија?

Два милиони жители на Нов Зеланд во понеделникот почнаа тридневен карантин во Оукланд поради само три случаи на Ковид-19.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close