0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikëVideo deklaratë

Nuk ka nevojë për gjendje të re të jashtëzakonshme, qëndrim i Këshillit të Sigurimit

Nuk ka nevojë për vendosjen e gjendjes së re të jashtëzakonshme, masat dhe rekomandimet e deritanishme për mbrojtje nga Kovid-19 janë në drejtim të mbrojtjes maksimale të shëndetit të qytetarëve, porositën sot presidenti Stevo Pendarovski, kryeministri Zoran Zaev dhe ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe.

Back to top button
Close
Close