0_Македонија.ПорталBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

НУК бара рамноправно вакцинирање на сите угостители

Независната угостителска комора (НУК) попладнево преку соопштение реагира што не биле консултирани и викнати на состанокот на кој се разговарало за вакцинирање со стопанските комори.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close