EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

NTV publikoi xhirim nga evakuimi i fëmijëve nga shkolla në Kazan

Televizioni rus NTV publikoi një xhirim dramatik nga evakuimi i shkollës në qytetin rus Kazan, ku një tinejxher vrau shtatë nxënës dhe një mësuese.

Back to top button
Close
Close