Svet.SlajderСветСвет.Портал

НСО Груп: Обвинувањата се исто како да ги критикувате производителите на автомобили кога пијани возачи ќе предизвикаат судир

Израелската компанија НСО Груп денеска соопшти дека обвиненијата против неа се исто како и „критиките упатени кон производителите на автомобили кога пијани возачи ќе предизвикаат судир“

Back to top button
Close
Close