Дописници МКДОпштински вести

Новогодишни пакетчиња за прилепските првооделенци, децата од градинките и од Домовите, распредела и донација од странство

Традиционално, за новогодишните и за божиќните празници, Прилеп обезбеди пакетчиња за првооделенците од основните училишта и за децата од детските градинки.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close