0_МИА Истражува.ПорталДописници МКДОпштински вестиСторија

Новогодишна традиција – новинарот Петар Ставрев со шампањ на Пелистер

Новинарот и фоторепортер Петар Ставрев (80 г.) и годинава со шампањ в рака ја честиташе Новата година на вработените кои работат на највисоката кота во државата, на дежурниот тим во радио-телевизискиот предавателен пункт „Пелистер“ на планината Баба.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close