КултураКултура.ПорталОпштински вестиСкопје

Новогодишна програма на МКЦ под слоганот „Чао 2020“

Младински културен центар денеска соопшти дека е подготвена специјална новогодишна програма со концерти, диџеи, готвење, смеење, поезија и по некој поздрав и честитка од публиката на МКЦ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close