0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталВидео изјаваПолитикаПолитички партии

Мицкоски: 2021-та ќе биде година на промени

Почитувани сограѓани, годината позад нас не беше добра. Пандемијата на КОВИД 19 го наруши начинот на нашиот живот, а лошата власт го направи животот уште полош.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close