0_Македонија.ПорталОпштество

Ново јубилејно издание на „Првите луѓе на Државниот архив (1951 – 2021)“ од Маријан Димитријевски

Државниот архив објави ново издание „Првите луѓе на Државниот архив (1951 - 2021)“ од проф.д-р Марјан Димитријевски по повод одбележувањето на јубилејот 70 години постоење на институцијата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close