Општински вестиСкопје

Ново работно време на паркинзите на ЈП ПОЦ, согласно најновите рестриктивни мерки  

Согласно најновите рестриктивни мерки на Владата на РСМ за заштита од вирусот КОВИД-19, од денеска паркиралиштата на ЈП Паркинзи на Општина Центар ќе работат со скратено работно време. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close