0_МИА Истражува.ПорталИзбрано

Новите мутации го донесоа четвртиот бран во САД

-Со ова темпо, со ширењето на новите мутации, можеме да ја изгубиме сегашната позиција за која силно се боревме. Овие мутации се вистинска закана за нашиот народ и нашиот напредок, рече Валенски.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close