Svet.SlajderСвет

Нови судири во близина на Ал Акса во Ерусалим

Нови судири избија утрово меѓу палестинските верници и израелската полиција во близина на џамијата Ал Акса во источен Ерусалим, јавија израелските медиуми.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close