0_Спорт.ПорталSport.SlajderКошаркаСпорт

Нови случаи на коронавирус во НБА лигата

Како што е соопштено, од 488 тестирани кошаркари до 14 април, тројца од нив добиле позитивни наоди на Ковид-19.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close