0_Web_Насловна-слајдерSvet.SlajderСветСвет.Портал

Нови правила за последниот круг од предизборната ТВ-дебата Трамп – Бајден

Комисијата објави дека може да биде исклучен микрофонот на кандидатот кој не добил збор од водителот за другиот да може да одговори две минути без да биде прекинуван за поставеното прашање.

Back to top button
Close
Close