0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderОпштество

Нови 934 позитивни на коронавирусот, 454 оздравени и пет починати

Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 2748 тестирања, а регистрирани се 934 нови случаи на Ковид-19.

Back to top button
Close
Close