0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderОпштество

Нови 307 случаи на КОВИД-19, 14 починати, 658 оздравени пациенти

Нови 307 случаи на КОВИД-19, 14 починати, 658 оздравени пациенти се евидентирани во последните 24 часа. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close