0_Спорт.ПорталКошаркаСпортСпорт.Слајдер

Новата НБА-сезона стартува на 19 октомври

Четири дена подоцна, на 23 јуни идната година, треба да се одржи драфтот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close