0_Магазин.ПорталЗанимливости

Новата јахта на Роман Абрамович чини над 400 милиони евра

Огромниот брод има два софистицирани електрични мотори што го прават - најмоќната јахта во светот. Фактот дека има осум палуби, исто така, доволно зборува за големината.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close