0_Магазин.ПорталСцена

Новата јахта на Џеф Безос е толку голема што ѝ треба и „помошна јахта“

Незамисливи пари за повеќето луѓе, но тоа е само мал дел од 75-те милијарди што Безос ги заработи само 2020 година. Неговото вкупно нето - богатство изнесува скоро 200 милијарди долари.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close