0_Македонија.ПорталОпштествоСкопје

Нова верзија на мобилната апликација на ЈП „Паркинзи на Општина Центар“

Green Pay паркичникот е новитетот на најновата верзија на ПОЦ мобилната апликација на Јавното претпријатие за јавни паркиралишта „Паркинзи на Општина Центар“ која од денес е во употреба со новите функционалности и значителни подобрувања на дизајнот и прегледноста.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close