Фотосервис

Нова операциона сала

Претседателот на Владата Оливер Спасовски, заедно со вицепремиерот за европски прашања Бујар Османи и министерот за здравство Венко Филипче ја посетија новата операциона сала на Клиниката за торакална и васкуларна хирургија на Клиничкиот центар „Мајка Тереза“

Back to top button
Close
Close