0_Македонија.ПорталДописници МКДОпштество

Нова година честитаа МАЕИ и МД„Илинден“-Тирана

Честитка по повод Новата 2021 година до сите Македонци во Албанија и каде и да се во светот, до сите граѓани во Албанија и пошироко, упатија единствената македонска партија во Албанија, Македонска алијанса за европска интеграција (МАЕИ) и македонското друштво „Илинден “-Тирана.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close