СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Нов седумгодишен мандат за Асад Башар како претседател на Сирија

Претседателот на сирискиот парламент Хамуд Сабаг ги објави конечните резултати од вчерашните избори, според кои Асад доби 95,1 процент од гласовите

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close