Дописници МКДОпштински вести

Нов распоред за вакцинирање на граѓаните во делчевскиот здравствен дом поради големиот интерес

Делчевскиот здравствен дом денеска излезе со соопштение до граѓаните кои се пријавиле за вакцинација дека од утре е предвиден нов распоред за начинот на примање на вакцини.

Back to top button
Close
Close