0_Магазин.ПорталЗанимливости

Нов монолит се појави во Калифорнија

Нов мистериозен монолит се појави на врвот на планината Пејн во Калифорнија, само една недела откако ист таков објект се појави во пустината во Јута, пред да биде уништен од луѓе

Back to top button
Close
Close