0_Магазин.ПорталСцена

Нов игран филм за принцот Хари и Меган Маркл

По „Кралска романса“ (2018) и „Во кралските кругови“ (2019), сега следи и „Хари и Меган: Бегство од палатата“ („Harry & Meghan: Escaping the Palace“). Сите три филма се во телевизиски формат.

Back to top button
Close
Close