Svet.SlajderСветСвет.Портал

Нов црн рекорд во Индија, Мумбај се подготвува за затворање

Индија пријави 184.372 случаи на зараза со коронавирусот во последните 24 часа, покажуваат податоците на Министерството за здравство.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close