0_Македонија.ПорталОпштество

Нов Центар за деца во ризик и Прифатен центар за деца-минувачи во рамки на ЈУ за згрижување деца со воспитно-социјални проблеми и нарушено поведение

Наскоро нов Нов Центар за деца во ризик и Прифатен центар за деца-минувачи

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close