ОпштествоСкопје

Носи ја маската правилно, не си снешко

Носи ја маската правилно, над носот, е пораката на денешната акција „Снешко поручуе“, која ја спроведоа групата Урбани уметнички акции на плоштадот во главниот град.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close