0_Sport,PortalHendbollRezultatetSport.Slajder

Norvegjia është finalisti i dytë në Kampionatin botëror në hendboll

Reprezentacioni i Norvegjisë në hendboll e ka mundur nikoqirin Gjermaninë me rezultatin 31:25 (14:12) dhe u kualifkua në finalen e Kampionatit botëror.

Back to top button
Close
Close