0_Македонија.ПорталОпштество

Нормализиран сообраќајот на патот Штип – Кочани

Нормализиран е сообраќајот на магистралниот пат Штип-Кочани, соопшти вечерва Автомотосојузот на Македонија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close