Дописници МКДОпштински вести

Нормализиран сообраќајот на патот Маврово – Дебар по прекинот од еден час поради сообраќајка

Сообраќајот на регионалниот пат Маврово - Дебар, кој беше во прекин околу еден час, во 14:30 е нормализиран.

Back to top button
Close
Close