0_Спорт.ПорталФудбал

Норич по само една година се врати во Премиер лигата

Екипата на Норич сити избори враќање во првата англиска фудбалска лига по само една година мината меѓу второлигашите и тоа на четири кола пред крајот на сезоната.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close