0_Магазин.ПорталСцена

Номинациите за наградата Златен глобус ќе бидат објавени денеска

Поради недостаток на големи филмски продукции, можно е бројни номинации да бидат од продукцијата на стрим-платформите, како што се Нетфликс, Амазон прајм и Епл.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close