0_Web_Ballina - SllajderShoqëri

Njëzet e nëntë raste me Kovid-19, 34 të shëruar, nuk ka të vdekur

Nga 2.887 testime, në 24 orët e fundit janë regjistruar 29 raste të reja me Kovid-19, dhe atë nëntë në Shkup, Kërçovë – 5, Kumanovë dhe Tetovë nga 4, Prilep dhe Ohër nga 2, Shtip dhe Strumicë nga 1, kumtoi Ministria e Shëndetësisë.

Back to top button
Close
Close